СБУ создала управление по Крыму для усиления «присутствия Киева» на полуострове (1 фото)

336
1

Глава Службы безопасности Украины (СБУ) Василий Грицак представил сотрудникам созданного в Херсоне Крымского управления ведомства их начальника. При этом Грицак заявил, что задачей нового подразделения будет «усиление украинского присутствия» на полуострове. Об этом в четверг, 6 июня, сообщает пресс-служба СБУ.

Метки: политика  факты  
Понравился пост? Поддержи Фишки, нажми:
0
8
Новости партнёров
А что вы думаете об этом?
Фото Видео Демотиватор Мем ЛОЛ Twitter Instagram
Отправить комментарий в Facebook
Отправить комментарий в Вконтакте
15  комментариев
Комментарий удален
−891
fantom_om Год назад
Рашка - страна п.и.з.д.у.н.о.в!!!!!
18:16, 09-06-2016
Служба безпеки України посилює контроль за переміщенням товарів до тимчасово анексованого Криму. На цьому наголосив Голова Служби безпеки України Василь Грицак під час перебування на Херсонщині.

На пункті пропуску «Чонгар» Голова СБУ перевірив роботу співробітників з недопущення нелегального обігу товарів з анексованого півострова та протидії проникненню з Криму агентів російських спецслужб.

«Сьогодні вдалося досягти повної взаємодії співробітників СБУ, прикордонників, митників та військових на цій «точці входу» до окупованого півострова», – наголосив Василь Грицак. Він відзначив високий моральний дух представників усіх відомств, які несуть службу на пункті пропуску «Чонгар».

У селі Миколаївка Василь Грицак оглянув комплекс ретрансляторів, що забезпечують передачу сигналу українських ЗМІ на тимчасово окуповану територію АР Крим. Голова СБУ відзначив важливість інформаційної протидії російській пропаганді, що стала фактично безальтернативною для мешканців окупованого півострова.

Також у ході робочої поїздки до Херсонської області делегація СБУ поклала квіти на місці теракту, який російські спецслужби організували в селищі Новоолексіївка Генічеського району 14 квітня 2016 року.

Прес-центр СБ України
104
Ты со мной заигрываешь? fantom_om Год назад