ЭТО НЕ ТВОЯ ВОЙНА: «ОКЕАН ЭЛЬЗЫ» (1 видео)

5722
1

Группа «Океан Эльзы» презентовала новую песню под названием «Не твоя война», призывающую украинцев взять, наконец, на себя ответственность за происходящее в стране, принять инициативу и прекратить навязанную политиканами войну.

Понравился пост? Поддержи Фишки, нажми:
2
14
Новости партнёров

А что вы думаете об этом?
Фото Видео Демотиватор Мем ЛОЛ Twitter Instagram
Отправить комментарий в Facebook
Отправить комментарий в Вконтакте
14  комментариев
0
Снежана Год назад
А мне песня и клип очень понравился..Человек поет душой, и не важно что он раньше думал, важно о чем сейчас поет, а он поет о бессмысленности войны и напрасной гибели молодежи..Господь прощал даже самых грешных..а мы чем лучше?
122
Hohol31 2 года назад
Просто блудные дети возвращаются домой...
−987
vdsvsvda 2 года назад
За словами Вакарчука, головна ідея пісні, що ховається в назві, є непростою для зізнання навіть самому собі – нам, українцям, протягом багатьох століть постійно нав’язують ззовні чиїсь думки, дії і, навіть, війни. Нині настав час, врешті, брати відповідальність та ініціативу на себе.
«Головна битва – всередині кожного з нас, всередині нашого суспільства. Адже «твоя війна» - це боротьба з власними комплексами, страхами щось змінити, вплинути на те, що відбувається навколо тебе, не звинивачувати «десь і когось», а брати ситуацію в свої руки. Це – надскладно, та без цього немає успішного майбутнього ні у людини, ні у суспільства, ні у країни», - наголошує Вакарчук.

Одним з головних елементів відео «Не твоя війна» є така собі монета випадкового вибору з темною та світлою сторонами. Цей образ виник з ідеї режисера зобразити суспільство, яке чекає, а не діє, яке сторонньо спостерігає, в який же бік впаде монета, «пощастить-не пощастить» в черговий раз. А це – шлях занепаду, а аж ніяк не розвитку. Та в кінці відео, зображена в ньому спільнота все-таки отримує шанс на розвиток й далі все залишається вже в її руках. А монета просто зникає.
333
Андрей 2 года назад
Перед Россией старается реабилитироваться. Видимо, на Украине бабла не заработаешь теперь. Перековался, мля...